Wynajem lokalu użytkowego przy ul.Borkowskiego 3

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza nabór na zawarcie umowy najmu z możliwością sprzedaży lokalu użytkowego przy ul. Ks. T. Borkowskiego 3 w Olsztynie.

 

Samodzielny kiosk (pawilon) o powierzchni 12,50 m2, położony jest w doskonałym miejscu w centrum osiedla Podgrodzie, blisko lokali handlowych i budynków mieszkalnych.  Lokal dostępny jest w szybkim terminie.

W pawilonie preferowania jest nieuciążliwa działalność handlowa (np. kiosk ruchu) oraz usługi. Lokal wymaga dostosowania do swojego rodzaju działalności, drobnych napraw i odświeżenia. Koszty z tego tytułu są po stronie Najemcy. Proponowana cena najmu poza bieżącymi opłatami za używanie lokalu powinna wynosić minimum 16zł netto / m2. (19,68zł brutto/m2). Do czynszu najmu należy doliczyć bieżące opłaty za użytkowanie lokalu oraz opłaty publicznoprawne. Najemca powinien we własnym zakresie zawrzeć umowę z Zakładem Energetycznym w zakresie dostawy energii elektrycznej. Oferty zawierające rodzaj działalności gospodarczej, proponowaną cenę najmu poza bieżącymi opłatami, proponowany termin przejęcia lokalu należy składać mailowo, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub do skrzynek znajdujących się przed  wejściem do Olsztyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Szarych Szeregów 5 w Olsztynie. W sprawie szczegółowych informacji można dzwonić pod numery telefonów: (89) 523 03 11, kom. 603 523 874.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.