Ogłoszenie - wynajem pomieszczeń

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Olsztynie zaprasza do składania ofert na wynajęcie lokalu użytkowego przy ul. Szarych Szeregów 5, o pow. 76,05 m2. Istnieje również możliwość wynajęcia pomieszczeń w wyżej wymienionym  lokalu.

 

 Lokal posiada osobne wejście, niezależne od głównego wejścia do Spółdzielni. Jest widoczny dla osób zmierzających do Spółdzielni, położony blisko rynku. Świetny dojazd. Dobry standard pomieszczeń. Odświeżenie czy drobne naprawy najemca powinien wykonać na własny koszt.

Lokal nadaje się na działalność biurową , edukacyjną ( np. szkoła językowa) , lekarską lub inną nieuciążliwą działalność usługową.

Oferty na wynajęcie lokalu użytkowego , z określoną stawką za m2, należy składać w sekretariacie Spółdzielni (pokój 101). Do zaproponowanego czynszu najmu netto należy dodatkowo uwzględnić opłatę za centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości, podatek od nieruchomości , opłatę za użytkowanie wieczyste, opłatę za energię elektryczną, podatek VAT. Po stronie Najemcy jest również zawarcie umów z dostawcami telekomunikacyjnymi w zakresie dostawy sygnałów teletransmisyjnych ( internetu, telefonu).

Więcej informacji na temat lokalu można uzyskać w siedzibie Spółdzielni przy ul. Szarych Szeregów 5 , pokój 103, tel.89 523 03 11 lub 603 523 874