LOKALE UŻYTKOWE DO WYNAJĘCIA

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Olsztynie zaprasza do składania ofert na wynajęcie pomieszczeń z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej przy ul. Korczaka 1 w Olsztynie, dla lokalu o pow. 110,50m2 oraz lokalu o pow. 196,80m2 ( istnieje możliwość połączenia lokali do łącznej powierzchni 307,3m2. Wejścia do każdego z lokali znajdują się także od strony ulicy.Atutem lokalu jest doskonała lokalizacja: na jednym z największych osiedli miasta Olsztyna: Podgrodziu oraz bardzo dobry dojazd do budynku. Świetna lokalizacja umożliwia prowadzenie różnorodnych form działalności gospodarczej. Możliwość prowadzenia działalności medycznej, usługowej, handlowej , edukacyjnej.
Rozległa przestrzeń jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców. Lokal wolny od zaraz.
Lokal wymaga remontu i dostosowania do swojego rodzaju działalności- koszty z tego tytułu są po stronie Najemcy. Każdy lokal posiada osobne wejścia, jest także możliwość korzystania ze wspólnego wejścia dla obu lokali.

Zapraszamy do składania ofert na wynajęcie lokali.

Oferty na wynajęcie lokalu użytkowego, z określoną stawką za m2, można składać w sekretariacie Spółdzielni .

Do czynszu najmu netto należy doliczyć opłatę za wywóz nieczystości, opłatę za zimną wodę rozliczaną kwartalnie, obligatoryjne opłaty publicznoprawne .
Po stronie Najemcy jest również zawarcie umów z dostawcami telekomunikacyjnymi w zakresie dostawy sygnałów teletransmisyjnych ( internetu, telefonu) i energii elektrycznej.
Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Spółdzielni przy ul. Szarych Szeregów 5 , pokój 103, tel. +48 89 523 03 11 lub +48 603 523 874

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego